Epson以「墨」換物回收大行動:送$10餐飲現金券

Expires in

優惠期有限!
Epson 由即日起至2022年3月18日舉行 以「墨」換物回收大行動,一連22日「環」遊港九新界不同地點,設置流動回收車,市民可於回收區以舊墨水匣、碳粉罐及投影機燈膽換取$10餐飲現金券

-$10

🙇🙇呢個優惠可能已過期,不妨按此試一試仲有冇做緊!

同埋睇睇以下最新至慳嘅節日/假日玩樂推介優惠代碼/Coupon Code有用無:

「LINE FRIENDS MEETS TENNESSEE LOVELESS: minini夢幻色彩世界」@MCP新都城中心

★★★★🔥熱門優惠
全球最大7米高LINE FRIENDS MINI BROWN及5米高MINI CONY助陣 八位軟萌可愛LINE FRIENDS minini陪您描繪出「色」暑假 期間限定店過百精品發售

慳家人點可以唔知 >

Expires in

[2022年最update] 大樹先生的家 荔枝角店全攻略

★★★★★✅必睇推介
大樹先生的家-荔枝角店重新開幕

慳家人點可以唔知 >

親子好去處:《大偵探福爾摩斯》基地:10大偵探場景查案+期間限定店+積分換領《大偵探福爾摩斯》書籍或禮品

★★★★✅必睇推介
V Walk & V city聯乘暢銷人氣兒童推理小說《大偵探福爾摩斯》 獨家打造全新大偵探福爾摩斯基地 首度帶你穿梭10大沉浸式偵探場景查案 期間限定店入手偵小說精品 探輕鬆學習科學知識 培養觀察力及推理能力

慳家人點可以唔知 >

Expires in

LCX「Pokémon TCG消失的異世神殿」免費試玩Nintendo Switch《寶可夢傳說 阿爾宙斯》+卡牌對戰

★★★★✅必睇推介
LCX「Pokémon TCG消失的異世神殿」傳說寶可夢與皮卡丘登陸異世神殿與大家見面・同場展出約300張寶可夢遊戲卡牌 免費試玩Nintendo Switch《寶可夢傳說 阿爾宙斯》及寶可夢集換式卡牌對戰 熱搶寶可夢中心原創商品.消費換領寶可夢精選禮品

咁正嘅優惠即搶啦 >

Expires in

[免費親子活動推介] 親切共融地圖2022社區嘉年華 玩遊戲贏獎品+like FB /IG post送GP多功能頭燈

★★★★✅必睇推介
只要Like親切Facebook上的指定帖文(FB /IG),並到7.24嘉年華現場的禮物換領處出示憑證,即可換取GP 超霸超輕巧多功能頭燈一個(價值港幣69元)!

慳咗即係賺咗>快睇 >

Expires in

嘉禾MegaBox一歲生日優惠:嘉禾院線星期一戲票只需$30

★★★★
嘉禾院線旗下10間戲院將於6月20日起調整全新星期一票價,下午一時前2D場次戲票低至HK$30,而下午一時或之後2D場次戲票只售HK$40。

記住要睇清楚條款呀! >

Epson以「墨」換物回收大行動:送$10餐飲現金券

優惠更新日期:Sat, 26 Feb 2022 01:30:38 +0800

Tips:我地為咗方便堅慳家人,只要按一下我地提供嘅 Coupon Code 就會自動為你 Copy,跟住可以即刻 Paste 貼上(電腦上就可用 mouse right click/按 [Ctrl] + [V];電話就長按個格然後就按"Paste"就得),立即就可以使用優惠碼,幫你慳埋時間呀!

Epson 由即日起至2022年3月18日舉行 以「墨」換物回收大行動,一連22日「環」遊港九新界不同地點,設置流動回收車,市民可於回收區以舊墨水匣、碳粉罐及投影機燈膽換取$10餐飲現金券,亦可於展示區體驗全新Epson環保技術:Epson的雷射光源投影機,並了解Epson打印機的Heat-Free免加熱技術。

精選慳家人優惠推介:Epson以「墨」換物回收大行動:送$10餐飲現金券>即刻去睇睇優惠詳情啦!

Epson流動回收車會喺25/2 – 18/3期間出動,去到全港唔同嘅地區,同你以「墨」換物!每回收一次墨水匣 / 碳粉罐 / 舊投影機燈膽 (任何牌子都OK!),即刻送你$10餐飲現金券!要留意呀,每人只限換領1次!

Epson以「墨」換物回收大行動

  • 日期︰2022年2月25日至3月18日
  • 時間︰中午12時至晚上6時
  • 地點︰
25 Feb (Fri) 中環民光街
26 Feb (Sat) 旺角西洋菜南街
27 Feb (Sun) 銅鑼灣駱克道 (銅鑼灣廣場對出)
28 Feb (Mon) 12nn-2:45pm:長沙灣幸福邨

3pm-6pm:旺⾓朗豪坊

01 Mar (Tue) 沙⽥排頭街
02 Mar (Wed) 灣仔電腦城
03 Mar (Thu) 寶琳貿業路 (港鐵站A1出⼝)
04 Mar (Fri) 深⽔埗福華街
05 Mar (Sat) 荃灣⽲笛街
06 Mar (Sun) 黃埔寶來街
07 Mar (Mon) 灣仔電腦城
08 Mar (Tue) 荔枝⾓長沙灣道
09 Mar (Wed) ⼤埔達運道 (⼤埔墟港鐵站)
10 Mar (Thu) 觀塘駿業街
11 Mar (Fri) 灣仔電腦城
12 Mar (Sat) 旺⾓朗豪坊
13 Mar (Sun) 尖沙咀海防道
14 Mar (Mon) 深⽔埗福華街
15 Mar (Tue) 銅鑼灣駱克道 (銅鑼灣廣場對出)
16 Mar (Wed) 尖沙咀海防道
17 Mar (Thu) 鰂⿂涌英皇道
18 Mar (Fri) 觀塘駿業街

以「墨」換物環保流動回收車車身上蔚藍的天空配襯碧綠的樹木草地,水彩畫風格設計清新簡約而充滿朝氣;車內擺設以環保物料製造,秉承可持續發展理念。環保流動回收車內劃分為2個區域:回收區內設有3個以可回收木材製成的回收筒,分別收集舊墨水匣、碳粉罐及投影機燈膽,市民每回收1次即可獲贈$10餐飲禮現金券;展示區內則供市民體驗Epson的雷射光源投影機及了解Epson打印機的Heat-Free免加熱技術,親身感受以嶄新科技推動可持續發展的好處。記得留意 Epson以「墨」換物環保流動回收車行蹤,一同參與可持續發展,體驗嶄新破格的技術如何改變未來!

Epson嶄新破格的雷射光源投影機及Heat-Free免加熱技術更環保

  • 雷射光源壽命可達20,000小時,所使用的物料,包括外殼塗料、整機塑膠材質等,均不含有害化學物質,不會對環境造成破壞,更可省卻定期更換燈膽的麻煩及有效減少物料消耗。
  • Heat-Free免加熱噴墨技術無需使用熱能,從待機到運作不需預熱即能立即啟動列印,既能省電及減少能源消耗,也能降低列印時間與耗電量。有別於大多數需要定期更換感光鼓、轉印帶及加熱器的鐳射打印機,Heat-Free免加熱噴墨技術可減少打印機所需更換零件,而且Epson打印頭並非耗材,可降低製造及資源回收時造成額外的環境負擔。
Epson以「墨」換物回收大行動:送$10餐飲現金券

圖片來源:官方網站、Facebook或互聯網

重要告示:haanga.hk 盡力確保這裡所提供的優惠/資訊正確,不過由於商戶可能隨時改變/撴銷/限制優惠條款和內容,所以haanga.hk 並不能確保堅慳家人必定能夠取得優惠,堅慳家人需自行與商戶確認,haanga.hk 並不會為未能取得優惠而賠償損失;此外,請注意,所有優惠由商戶提供,haanga.hk 並不會負擔商戶的任何法律責任,haanga.hk 並不會向堅慳家人送出優惠/現金回贈,敬請留意!

優惠慳人包

至慳嘅節日/假日玩樂推介優惠慳人包

至慳嘅節日/假日玩樂推介 優惠慳人包

香港其實好好,要好玩有好玩,要刺激有刺激,要hea有hea,要文青有文青,最緊要就係要慳有得慳!要慳嘅人齊齊出動玩轉香港!

更多品牌專屬優惠